بیماری های گوارشی در صحرای آفریقا: تغییرات و چالش ها ، بررسی عمیقی در

بیماری های گوارشی در صحرای آفریقا: تغییرات و چالش ها ، بررسی عمیقی در مورد ظهور بیماری های گوارشی غربی در جنوب صحرای آفریقا (SSA) فراهم می کند. برای کسانی که به علل عمده بیماری های ‘غرب’ علاقه مند هستند ، الگوهای آفریقا همیشه در ظهور بیماری های غربی تأثیر داشته و الگوی این شرایط و سیر بالینی آنها را روشن می کند. پوشش شامل اپیدمیولوژی موجود بیماریهای GI در SSA ، روندهای در حال رخ دادن و زمینه سایر بیماریهای در حال ظهور است. این کتاب که برای محققان ، متخصصان گوارش و متخصصان داخلی مناسب است ، جدیدترین تحقیقات را در یک حجم کامل و یکجا جمع کرده است.شواهدی از تغییرات رخ داده در بیماری های گوارشی در جنوب صحرای آفریقا به دلیل غرب زدگی ارائه می دهدعصر دیجیتال و مطالعات محلی تأثیر تحولات مختلف الکترونیکی ، به ویژه اینترنت را در کتابداری مطالعات محلی بررسی می کند. انفجار اخیر در استفاده از اینترنت با افزایش علاقه به تاریخ محلی ، خانوادگی و جامعه ، همه زمینه هایی که کتابخانه های مطالعات محلی در آن برتری دارند ، مطابقت دارد. این کتاب مشاوره عملی در زمینه ارائه خدمات مبتنی بر وب برای کاربران به پزشکان ارائه می دهد. مناطقی مانند شجره نامه الکترونیکی و آموزش الکترونیکی تحت پوشش قرار می گیرند. مهم این است که این کتاب نمونه هایی از بهترین روش ها را ارائه می دهد و نشان می دهد که چگونه می توان از تجربیات مبتکران در این زمینه درس های عملی آموخت.ساب دیجیتال نقش مهمی در طراحی پردازنده های دیجیتال با هدف عمومی و سیستم های تعبیه شده برای پردازش سیگنال ، گرافیک و ارتباطات دارد. علی رغم داشتن دانش بالغ در حساب دیجیتال ، هر نسل جدید پردازنده ها یا سیستم های دیجیتالی مشکلات جدیدی در طراحی حساب ایجاد می کنند. طراحان ، محققان و دانشجویان تحصیلات تکمیلی در این نمایشگاه جامع و پیشرفته از حساب دیجیتال ، راه حل های جامعی برای این مشکلات پیدا خواهند کرد.خوانندگان را به سمت توسعه راه حل های صحیح ، جلوگیری از اشتباهات شناخته شده و تکرار تصمیمات موفق طراحی راهنمایی می کند.
پوشش جامعی از نظریه های بنیادی تا روند تحقیقاتی فعلی را ارائه می دهد.
به سبک واضح و جذاب توسط دو استاد این رشته نوشته شده است.
هر فصل را با مباحث عمیق ادبیات اصلی به پایان برسانید.
شامل مجموعه ای کامل از بیش از 250 تمرین
Ercegovac و Lang ، دو نفر از متخصصان برجسته این رشته ، یک روش واحد در حساب دیجیتال ارائه می دهند ، و تئوری اساسی را برای طراحی عمل به روشی مستقل از فن آوری گره می زنند. آنها به طور مداوم از یک روش الگوریتمی در تعریف عملیات حساب استفاده می کنند ، مفاهیم را با نمونه هایی از طرح ها در سطح منطقی نشان می دهند و در مورد ویژگی های هزینه / عملکرد بحث می کنند. دانش آموزان و طراحان عملی به طور یکسان ، حساب دیجیتال را به عنوان مرجع قطعی و یک ابزار آموزشی سازگار برای توسعه درک عمیق از “سبک حساب” الگوریتم ها و طرح ها می یابند.
هیچ چیز قابل چاپ و قابل مقایسه با موضوع معاصر نیست
افزایش اهمیت اهمیت مطالعات محلی
انقلاب الکترونیکی را پوشش می دهد که در این زمینه به آن پرداخته نشده است
شهرنشینی ، تحرک رو به بالا ، جمعیت شناسی ، تغییرات محیطی و در دسترس بودن منابع طبیعی را که تأثیر تعیین کننده ای بر بیماری های گوارشی دارد
مدل هایی را برای بهبود بیماری های گوارشی ناشی از غرب زدگی ارائه می دهد